D&D PowerDrive 315K7 Tcu16026 John Deere Замена Појас

D&D PowerDrive 315K7 Tcu16026 John Deere Замена Појас

Това е достапна
DEN 232.56
Количината на стоката:

Земја на Потекло : Кина.Појас Поли К 32.25 во ОК 7 Ребро.Пакет Тежина : 0.22 фунти.Пакет Димензии : 12 L x 12 W x 1 H (инчи).На ремени надмине САД RMA објавени рејтингот нивоа.Тие се дизајнирани со цел да се изврши на идентични или повисоко ниво од сите други големи САД Производителот ремени од ист Тип.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата