10m Нерѓосувачки Челични Јажиња Мека Риболов Кревање Кабел 7x7 Clothesline Дијаметар 0.5 mm/0.8 mm/1mm/1.2 mm/1.5 mm/2mm/2.5 mm/3мм,Benrenshangmao (Спецификација : 3мм)

10m Нерѓосувачки Челични Јажиња Мека Риболов Кревање Кабел 7x7 Clothesline Дијаметар 0.5 mm/0.8 mm/1mm/1.2 mm/1.5 mm/2mm/2.5 mm/3мм,Benrenshangmao

Това е достапна
DEN 2133.60
Количината на стоката:

1. Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик,со Дијаметар : 0.5 mm,0.6 mm,0.8 mm,1mm,1.2 mm,1.5 мм,2mm,2,5 mm,3мм,/Должина : Околу 10m,Боја : Сребро. 2. Сосема нов и висок квалитет.304 од не ' рѓосувачки челик,облека и отпорен на корозија. 3. Структура 7×7,мазна,не burrs. 4. Може да се користи како clothesline и риболов линија.Материјал ракување,влечење,итн. 5. Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Сосема нов и висок квалитет.304 од не ' рѓосувачки челик,облека и отпорен на корозија.7×7 структура,мазна,не burrs.Може да се користи како clothesline и риболов линија.Материјал ракување,влечење,итн.Боја : Silver Material : 304 од не ' Рѓосувачки Steel Diameter : 0.5 mm,0.6 mm,0.8 mm,1mm,1.2 mm,1.5 мм,2mm,2,5 mm,3mm Length : За 10m Structure : 7×7 Diameter(mm) 0.5 0.6 0.8 1 1.2 1.5 2 2.5 3 Reasonable Товарот(kg) 4 6 11 18 30 45 90 110 160 Maximum Товарот(kg) 17 25 46 63 120 168 295 435 637 Note : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inch Please овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1pc × 10m Челичното Јаже(Нема мало пакет).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата