MARSSKIN Големи Димензии Работи Појас Половината Пакет за iPhone Xs и Сите Модели на телефони, Анти-Кражба Спортски Џебови за Слободни Раце Работи, Вежбање, Вежбање, Патува?

MARSSKIN Големи Димензии Работи Појас Половината Пакет за iPhone Xs и Сите Модели на телефони, Анти-Кражба Спортски Џебови за Слободни

Това е достапна
DEN 310.80
Количината на стоката:

ГОЛЕМИНАТА : Ова половината пак одговара за било phone' s екран до 6.0 инчен, компатибилен со IPhone 6/ 7/ 8, IPhone 6/ 7/ 8 Плус, Samsung S8/ S8 Плус и други паметни телефони.СКЛАДИРАЊЕ : Голем капацитет во мал тело!.ПРИЛАГОДЛИВИ ПОЈАС, ОДГОВАРА на ВАШИОТ ПОЛОВИНАТА и БЕЗ ОТСКОКНУВАЊЕ : појас на овој fanny пакет е прилагодлив (22 до 45 инчи), тоа одговара за жените и мажите од сите видови фитнес.Прилагодување на појас должина да се вклопи во вашиот половината големина, тоа ќе остане стабилен на половината, не бие.ОТПОРЕН на ВОДА : водоотпорен дизајн држи телефонот подалеку од пот (целосно не е водоотпорен), ги користат со доверба!Врвен квалитет на патент обезбедува вашите вредности во сите видови на ситуации.НАЈДОБАР ПОДАРОК ЗА ЛУЃЕ КОИ го САКААТ СПОРТОТ : Оваа Работи Појас за Телефонот е добар избор за подарок.Особено за луѓе кои го сакаат спортот, како што се трчање, пешачење итн.Тоа исто така може да се користи како Пари Појас кога патуваат, многу корисен подарок за секого!.MARSSKIN Големи Димензии Работи Појас Половината Пакет за i Phone Xs и Сите Модели на телефони, Анти-Кражба Спортски Џебови за Слободни Раце Работи, Вежбање, Вежбање, Патување Карактеристики : МАТЕРИЈАЛ : Најлон ГОЛЕМИНАТА : Ова половината пак одговара за било phone' s екран до 6.0 инчен, компатибилен со IPhone 6/ 7/ 8, IPhone 6/ 7/ 8 Плус, Samsung S8/ S8 Плус и други паметни телефони.СКЛАДИРАЊЕ : Голем капацитет во мал тело!ПРИЛАГОДЛИВИ ПОЈАС, ОДГОВАРА на ВАШИОТ ПОЛОВИНАТА и БЕЗ ОТСКОКНУВАЊЕ : појас на овој fanny пакет е прилагодлив (22 до 45 инчи), тоа одговара за жените и мажите од сите видови фитнес.Прилагодување на појас должина да се вклопи во вашиот половината големина, тоа ќе остане стабилен на половината, не бие.ОТПОРЕН на ВОДА : водоотпорен дизајн држи телефонот подалеку од пот (целосно не е водоотпорен), ги користат со доверба!Врвен квалитет на патент обезбедува вашите вредности во сите видови на ситуации.НАЈДОБАР ПОДАРОК ЗА ЛУЃЕ КОИ го САКААТ СПОРТОТ : Оваа Работи Појас за Телефонот е добар избор за подарок.Особено за луѓе кои го сакаат спортот, како што се трчање, пешачење итн.Тоа исто така може да се користи како Пари Појас кога патуваат, многу корисен подарок за секого!Пакетот Вклучува : 1 x MARSSKIN Големи Димензии Работи Појас Половината Пакет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата