Г-дин SIGA Јадење Сапун Диспензерот за Кујна,2 во 1 Премиум Сапун Фармацевт и Сунѓерот Носител на пример, перење на садови Сапун Пумпа Диспензерот за Кујната Countertop, Црн

Г-дин SIGA Јадење Сапун Диспензерот за Кујна,2 во 1 Премиум Сапун Фармацевт и Сунѓерот Носител на пример, перење на садови Сапун

Това е достапна
DEN 311.76
Количината на стоката:

ДОМОТ & МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Производот содржи 2-парче капе лента, фармацевт пумпа и транспарентен голем капацитет caddy.Едноставен, но елегантен дизајн ќе одговара на вашата кујна декорација природно.Г-дин.SIGA сапун фармацевт со сунѓер носителот не е само вашето домаќинство асистент, но исто така одличен подарок за вашите пријатели.ЕДНА РАКА ЛЕСНО РАКУВАЊЕ : Пополнете го caddy со вашиот омилен сад сапун, нежно притиснете надолу на послужавник да се издаваат сапун директно на сунѓер со една рака, и тоа ќе раздавам соодветен износ на сапун на сунѓерот, па вашиот сапун не се потроши.Можете исто така да користите перење подлога, чистење партал, scrubber наместо на сунѓер.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : 30 мл(900ml) голем капацитет избегнува пополнување со јадење сапун често.Транспарентен caddy е направен од премиум MS материјал кој е издржлив доволно за да можете да ја користите за долго време.Г-дин.SIGA сапун фармацевт има чисти и уредни изглед во кујната и го задржува вашата пример, перење на садови tools да се постигнат лесно.МОНТАЖНИ КАПЕ ЛЕНТА ФАЌА ОСТАТОК на ТЕЧНИ : Монтажни 2-парче бела лента овозможува лесен за чистење.Изградена е во солидна точки на послужавник врвот генерираат не се лизга искуство при транспорт со сунѓер.Таквите дупки овозможува за сушење на сунѓерот, перење подлога брзо, капе лента фаќа остаток на течност и се прелива spout за лесно да ги фрлаат.Г-дин.SIGA е мисија : Направи вашата работа полесна, и да го направи светот почиста.Ако не сте среќни во врска со производот, ви се опфатени со целосно враќање на средствата.Ве молиме не двоумете се да не контактирате со било какви прашања може да имате, ние сме тука за поддршка и совети!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата