Грда Stik Тигар Елита се Врти Риболов Прачка, 7' - Тешки - 1pcs

Грда Stik Тигар Елита се Врти Риболов Прачка, 7' - Тешки - 1pcs

Това е достапна
DEN 1918.80
Количината на стоката:

Приклучок и дига риболов прачка наменета за разноврсна риболов од брег до брег.Речиси неуништив празно конструкција со додадена графит за зголемена осетливост.Хт 100 карбонски влакна влечете подлошки. 1 парче нерѓосувачки челик Грда Tuff водичи се елиминира вметнете поп-outs.Конвенционалните ролна седишта со нерѓосувачки челик cushioned капи.Со полесна тежина и зголемена осетливост, на Шекспир Грда Stik Тигар Елита Врти Прачка нуди сила и флексибилност кој го направи оригиналното Грда Stik легенда.Дали фаќање на туна во Пацификот или слетување сом долу на југ, Грди Stik Тигар Елита риболов прачка ви дава предност.Ова се врти род карактеристики Грда Техника изградба со зголемување на графит содржина за полесна тежина и подобро влече на власта, нудејќи добро балансирана се чувствуваат во риболов прачка дека практично е нераскинлива.Едно парче од не ' рѓосувачки челик двојно нозе Грда Tuff водичи испорача максимална трајност и да ги елиминираат вметнете поп-испис за леснотијата на користење, додека конвенционалните ролна седишта со нерѓосувачки челик cushioned капи чувајте ги вашите ролна цврсто во место.Лесни ЕВА костец со дијамант намали лента понуди фирма, удобно handhold треба да се надминат хард-борбена риба.Одлично за hooking трофеј фаќа од брег до брег, на Шекспир Грда Stik Тигар Елита Врти Прачка е идеална приклучок и дига прачка за риболовците на сите нивоа на вештини.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата