Dixie Да се Оди на Кафе Чаши и Капаци, 12 Оз, 14 Брои, Избрани Дела, за Еднократна употреба Топли Пијалаци Чаши & Капаци - PACK 3

Dixie Да се Оди на Кафе Чаши и Капаци, 12 Оз, 14 Брои, Избрани Дела, за Еднократна употреба Топли Пијалаци Чаши & Капаци - PACK 3

Това е достапна
DEN 862.80
Количината на стоката:

Овој производ е создаден производи да се направи животи полесно.Од првиот расположливиот хартија првенство на нашиот силен, издржлив и стилски модерна плочи, историјата на Dixie е еден од донесување на луѓето заедно.Dixie Да Одат чаши и капаци се сигурно дизајниран со течење отпорни на Snap-на капакот, па нема да мора да се скрие дека кафе дамка на вашиот khakis во текот на целиот ден.Секоја чаша има изолација и не се лизга на зафат да се чува топли пијалаци, прстите не.Dixie Да се Оди е кафематот пријателски натпревар, па тоа се вклопува во повеќето еден-служи кафе brewers.Плус, изолирани Dixie Да Одат чаши може да се задржи ладни пијалаци ладни не само топли пијалаци топло.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата