SECO CER 100 6-160 Вртење Алатка Носителот 1 месо тело 16ER Внесува SNAP-ДОПРЕТЕ 6 OAL - AR1608HX

SECO CER 100 6-160 Вртење Алатка Носителот 1 месо тело 16ER Внесува SNAP-ДОПРЕТЕ 6 OAL - AR1608HX

Това е достапна
DEN 1972.80
Количината на стоката:

ВИЕ СТЕ КУПУВАЊЕ НА PICTUREDLATHE ВРТЕЊЕ АЛАТКА ДРЖАЧОТ.СЕ ПРОДАВА ОД M & J ИНСТРУМЕНТАЛНО LLCDAYTON, OHIOPRODUCT СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : USEDSHANK ГОЛЕМИНА : 1" SQUARESIZE / ЕТИКЕТИРАЊЕ : CER 100 6-160 SNAP-TAPMANUFACTURER / БРЕНД : SECOTHANK ВАС ЗА ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : 1-3-А-4.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата