Eioflia 10pcs Мрежа Pouf Бања Сунѓерот,Возрасни и Деца Бања Сунѓерот Тело Scrubber Pouf Туш Издувам Сунѓерот Scrunchie Мрежа Pouf Туш Топката Бања Туш Сунѓерот за Убавина Капење Случае?

Eioflia 10pcs Мрежа Pouf Бања Сунѓерот,Возрасни и Деца Бања Сунѓерот Тело Scrubber Pouf Туш Издувам Сунѓерот Scrunchie Мрежа Pouf

Това е достапна
DEN 2020.80
Количината на стоката:

НАЈДОБАР ПОДАРОК : Тоа е одлична за подароци; мајки ден, денот на вљубените, свадба туш или роденден.УПОТРЕБА : Нашата бања сунѓер е голема бања сунѓерот сет за exfoliating; мека на допир.КОРИСТ : меки квалитетен материјал во нашиот сунѓерот не само што не е убава, но држи добро и создава голема пенливата додека за капење.ДИЗАЈН : Lanyard дизајн да им се помогне во капе брзо сушење, од суштинско значење за развивање на бактерии-слободен сунѓери; не се навлажни, остарел панделки тука и одлична за одржување на за да додека ги чистење.КОРИСТЕЊЕ : Груб доволно за да ви даде мазна, свиленкаста кожа по секоја туш и када.Функции,УПОТРЕБА : Нашата бања сунѓер е голема бања сунѓерот сет за exfoliating; мека на допир.КОРИСТЕЊЕ : Груб доволно за да ви даде мазна, свиленкаста кожа по секоја туш и када.КОРИСТ : меки квалитетен материјал во нашиот сунѓерот не само што не е убава, но држи добро и создава голема пенливата додека за капење.ДИЗАЈН : Lanyard дизајн да им се помогне во капе брзо сушење, од суштинско значење за развивање на бактерии-слободен сунѓери; не се навлажни, остарел панделки тука и одлична за одржување на за да додека ги чистење.НАЈДОБАР ПОДАРОК : Тоа е одлична за подароци; мајки ден, денот на вљубените, свадба туш или роденден.Опис,Главен материјал : PENet тежина : Околу.20g Color : Случајни color Note : 1.1 инчен=2.45 cm/1cm0.393inch2.Ве молиме овозможи 1-3 см грешка поради прирачник за мерење.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакет Including10pcs Туш Сунѓер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата