50pcs/Многу Природни Goose Пердув Обоена Шарени Гуски Пердуви за Занаети Дома Партија Декорација Plumes 10-15 cm/4-6 инчен

50pcs/Многу Природни Goose Пердув Обоена Шарени Гуски Пердуви за Занаети Дома Партија Декорација Plumes 10-15 cm/4-6 инчен

Това е достапна
DEN 2311.20
Количината на стоката:

Потекло : CN(Потекло).Материјал : Goose Пердув.Модел : Обоена.Број На Модел : 2021078. Име : Природни Goose Swan Пердуви за занаети.Опис на производот : Боја : многу бои,имаме бела,црна,розова,роза,жолта,кожа розова,и така on Qty : 50pcs/pack Size : 10-15 cm/4-6 инчен(должината на овој интервал)Материјал : Природни goose feather Features : мирис,еко-пријателски,чиста,beautiful Use за : се користи за да се направи на сите видови на облека, чанти, здолниште додатоци, DIY сон catcher materials Please забелешка : Поради прирачник за мерење на должина, ве молиме оставете порака за грешка од 1-3cm Due за различен агол на снимање и осветлување, сликата има хроматските аберации, ако е потребно, ве молиме да контактирате со услуга за да ја испратите сликата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата