Metra 44-EC144 144-Инчен Антена Продолжување Кабел

Metra 44-EC144 144-Инчен Антена Продолжување Кабел

Това е достапна
DEN 200.16
Количината на стоката:

Пакет Димензии : 6.6 L x 3 H x 3.6 W (инчи).Пакет Тежина : 0.4 фунти.Земја на Потекло : Кина.Вклучени компоненти : Антенски Адаптер за Продолжување Кабел, 12ft.METRA АНТЕНА ПРОДОЛЖУВАЊЕ КАБЕЛ 144".

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата