Отпечаток Smart Заклучување Deadbolt, hornbill 7-во-1 Keyless Entry Пред Заклучување на Вратата, Паметни Заклучување на Вратата со Електронски Тастатура екран осетлив на допир, Bluetooth

Отпечаток Smart Заклучување Deadbolt, hornbill 7-во-1 Keyless Entry Пред Заклучување на Вратата, Паметни Заклучување на Вратата со

Това е достапна
DEN 2879.76
Количината на стоката:

hornbill 7-во-1 Smart Deadbolt : Отпечаток ID + Bluetooth екран осетлив на допир Тастатурата + Smartphone Стан Контрола + IC Card + Автоматско Заклучување + Гостин е Влезен/e Key + Механичка за Скролување; 2 Генералот отпечаток читателот отклучува вашата врата во интервал од 1.5 секунди.Со Wi-Fi Портал (се продава одделно), го поддржува и гласовна контрола со Алекса и Google Асистент.Докажано Комунални & Security : погрешна лозинка или отпечаток за 5 пати и тоа keyless entry заклучување на вратата ќе бидат заклучени за 5 мин.Далечински управувач со Wi-Fi Конекција.Споделување ekey или кориснички пристап од далечина со вашето семејство, пријатели или гости.Пристапот може да биде еден-време, трајно или закажани.Сите заклучување/отклучување записите се достапни на СТАН.Едноставен за Инсталација : Следете ги инструкциите во подигнати прирачник и видео и да го инсталирате на smart заклучување во 20-30 минути со шрафцигер.hornbill пред вратата smart заклучување работи со лева и десна рака врати. (Белешки : тоа се вклопува стандард врати со дебелина од 1.49 инчи да 1.88 инчи, и deadbolt само се вклопува во длабочината на 2.36 инчи или 2.76 инчи).Сигурен Квалитет и Долг животен век : FCC уверение, IP65 водоотпорна Оценет и тоа може да се одржи врнежи од дожд и издржи температура од -22°F до 158°F. Изграден да трае со OLED дисплеј и цинк легура тело.Се карактеризира ниска потрошувачка на енергија, тоа може да трае 6,000+ време на користење со 4pcs АА батерии.На дигитални тастатурата е позадинско осветлување во темница и ги вклучува анти-ѕиркаат технологија. 1 Година Гаранција & Живот Техничка Поддршка : hornbill отпечаток smart заклучување нуди 30-дневниот гаранција за парите назад, една година производот гаранција и доживотна поддршка на корисниците на.Мобилен стан "TTlock" е е user-friendly и бесплатно да ја користите.Се чувствуваат слободни да не контактирате за било какви прашања или проблеми.Оваа биометриски keyless deadbolt е еден од нова куќа essentials што го заслужуваат.Ве молиме проверете ги испратите прирачник и видео записи за повеќе детали за инсталација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата