UoYu 3 еез Arwen Вечер Ѕвезда Ѓердан Прстен Pendant Синџир Ѓердан Elven Зелен Лист Brooch Pin Pendant Ѓердан Господарот на Прстените Пеперутка Brooch

UoYu 3 еез Arwen Вечер Ѕвезда Ѓердан Прстен Pendant Синџир Ѓердан Elven Зелен Лист Brooch Pin Pendant Ѓердан Господарот на Прстените

Това е достапна
DEN 192.00
Количината на стоката:

【 Пакетот вклучува】ќе добиете 2 Ѓердан и 1 Brooch. 【Elegent дизајн】Овој исклучителен и елегантен Накит Поставите додава традиционалните допир да вашиот ансамбли.Висок квалитет позлата за долготрајни заврши. 【Филмски Фанови Подароци】 совршен подарок за најдобрите пријатели, жени, девојки, тинејџерски, или млади - Идеален за сите прилики, birthday (Роденден), ноќта на Вештерките,Коктел забава, Ноќен Клуб Маскарада, Семеен собир, Вечера , Свадба , Банкет , ден на Мајката, Денот на Благодарноста, денот на Вљубените, Божиќ ден. 【Прекрасен подарок 】Накит прави убава презентација.Тоа е совршен за чување и презентирање на вашата убава Ѓердан Прстен и Накит.Одличен додаток за во автомобил, Најдобрите подароци за филмски фанови и следбеници. 【Ние се грижиме за нашите клиенти】Ако имате било каков проблем на нашиот производ, можете да кликнете на "ПРОДАВАЧОТ КОНТАКТ" копчето во вашата сметка да ни e-mail.ние би биле среќни да ви помогнат и да одговори веднаш штом ќе може да.Со цел да се да имате среќен шопинг искуство,ние сме го направиле и ќе направи како што следува; 1.Производите што се продаваат се сите во нова состојба и заврши цврсти инспекција. 2.Обрне внимание на секој детали на производи за да ви даде подобро се носат искуство.Прилики : - Забава - Се главна атракција на партијата - Работа - да се Намали досадна, да стане самоуверен - Свадба - Станува повеќе шармантен, имајте убава љубов - Секојдневниот живот - Подобрување на меѓународни односи - Тие ќе биде најдобар подарок за неа и себе си.Детали за производот : - Ѓердан материјал : Алуминиум Пакетот вклучува : 1 Brooch 2 Ѓердан Customer Service : Ако имате било каков проблем на нашиот производ, можете да кликнете на "ПРОДАВАЧОТ КОНТАКТ" копчето во вашата сметка да ни e-mail.ние би биле среќни да ви помогнат и да одговори веднаш штом ќе може да.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата