Зелена Етикета Бренд 2 Пакет Замена HEPA Филтер EF-6 за Eureka Исправена правосмукалки (Споредува да 83091-1)

Зелена Етикета Бренд 2 Пакет Замена HEPA Филтер EF-6 за Eureka Исправена правосмукалки (Споредува да 83091-1)

Това е достапна
DEN 299.76
Количината на стоката:

Го заменува Eureka ОЕМ #83091-1, #69963, EF-6. Одговара : Eureka AS1000 Серија, AS1050 Серија правосмукалки.Пакет содржи : 2 x HEPA Филтер.Висок квалитет.За поддршка на корисниците.Без прашања праша политика на враќање.Целосно се враќа.Висок квалитет.За поддршка на корисниците.Широк спектар на филтри, кеси, и влошки.Лесно може да го замени.Пена и се чувствува филтри чист воздух со држење на поголеми честички откако ќе влезе во вакуум и пред тоа добива да HEPA филтрација и на крајот на надворешната средина.HEPA филтри има комплекс влакнести структура и припаѓаат на парична казна прочистување категорија.Поминува низ филтер влакна, честички се лепат за нив преку комбинација на следните механизми : .Зелена Етикета нуди широк спектар на високо квалитетни вакуум замена на филтрите.Висок квалитет на филтри се клучни за чиста животна средина и подобро здравје.Зелена Етикета нуди широк опсег на замена на филтрите за вашиот уред за чистење.Добро филтри се клучни за подобро здравје, како и право вакуум.Зелена Етикета нуди широк опсег на замена на филтрите за вашиот уред за чистење.Добро филтри се клучни за подобро здравје, како и право вакуум.За ваша погодност, Зелена Етикета, исто така, нуди голем број на замена на филтер колекции кои facillate вашето пребарување и да ви помогне да го добиете најдоброто занимава.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата