Kleenex Ултра Мека Лицето Ткива, 18 Коцка Кутии, 45 Ткива по Кутија (810 Ткива Вкупно)

Kleenex Ултра Мека Лицето Ткива, 18 Коцка Кутии, 45 Ткива по Кутија (810 Ткива Вкупно)

Това е достапна
DEN 635.76
Количината на стоката:

Содржи 18 коцка ткиво кутии со 45 Kleenex Ултра Меки ткива по кутија (810 ткива вкупно).На softest ултра ткиво (меѓу националните брендови).Indulgently мека, 3-ply ткива обезбеди крајна мекост (меѓу националните брендови) & сигурен сила.Ткиво кутии достапни во различни бои, дизајни, и димензии (може да варира од сликата покажана).Купуваат на големо и зачувување на Америка #1 за лицето ткиво бренд (меѓу националните брендови).Kleenex Ултра Мека Лицето Ткива функција indulgent 3-ply ткивата што се Америка softest Ултра меки ткива (меѓу националните брендови).Меки, силни, и мирис слободни ткива кои содржат лосион, но имаат сигурен сила со крајна мекост (меѓу националните брендови).Ултра Мека Лицето Ткива помогне во спречување на црвенило за време на алергии, настинка, и секојдневна употреба.Kleenex Ткиво Кутии функција различни бои и дизајни, кои дополнуваат вашиот дом оркестарот.Поглезите со indulgent мекост и сигурен сила.Купи Kleenex лицето ткива во најголемиот дел & зачувај!Имајте Ултра Меки ткива на рака да се грижи за вас, вашето семејство и вашите гости за време на студената & грип, алергии, или назад на училиште сезони.И за нежно чистење без груби хемикалии, проверете Kleenex Влажни Брише во Нежни, Микроб Отстранување, & Чувствителни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата