360 Смета самолепливи Киселина Бесплатна Фото Агли за Scrapbooks Меморија Книги (Злато)

360 Смета самолепливи Киселина Бесплатна Фото Агли за Scrapbooks Меморија Книги (Злато)

Това е достапна
DEN 201.36
Количината на стоката:

360 фото ќошиња по пакет.Вкупно 360 фото агли!.Киселина Слободно - Фото Безбедно.Употреба во scrapbooks, меморија книги и повеќе.Лесен за користење : само кора фото агол на исклучување од лист и да ги применуваат директно да албум страници, или се лизга над агол од слика и позиција на албумот страница.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата