Bryant Електрични RF406BP Кат Кутија Комплет, Месинг Плоча

Bryant Електрични RF406BP Кат Кутија Комплет, Месинг Плоча

Това е достапна
DEN 1423.20
Количината на стоката:

Дизајниран за плочи-на-одделение за инсталација.Брза и лесна инсталација е обезбедена помош на push-во место израмнување систем.Вдлабнати receptacle минимизира plug издаденост, дозволувајќи им на мебел да бидат лоцирани во текот на приклучокот.Пред насобраните прирабница, маска и израмнување прстен за брза инсталација.Отстранлив neoprene дихтунзи дозволи за независна употреба на двете страни на receptacle со капак затворени.Паралелно ПВЦ центри за 1 инч и ¾ инчен Канал.FLR КУТИЈА FLNG НА ВРАТА ,МЕСИНГ ПОЗЛАТЕН.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата