Galapara Мачка Качување Кула & Активност Дрво, 95-113inch домашно Милениче Мачка Дрво за Мачка Кула, Мачка Активност Дрво за Мачиња Миленичиња Куќа Игра

Galapara Мачка Качување Кула & Активност Дрво, 95-113inch домашно Милениче Мачка Дрво за Мачка Кула, Мачка Активност Дрво за Мачиња

Това е достапна
DEN 3407.76
Количината на стоката:

✅Мачка кула е направен од добар квалитет тепих крпа, која е многу мека и удобна.Вашиот кожен членови на семејството, ќе љубов на тепих крпа допирање чувство и да уживате во истражуваат својата нова играчка. ✅Оваа мачка дрво е висок доволно за вашите мачки да истражуваат, забава доволно за вашите миленици. ✅Супер цврста градба, добро избалансиран дизајн, силна база, мачките можат да фрлиш или исклучите оваа мачка дрво лесно и безбедно. ✅На атрактивен изглед на мачка кула ќе комплимент секоја соба во вашиот дом како парче убаво домашно милениче мебел.Лесно да се соберат со упатства и алатки чекор по чекор. ✅Било каков проблем, ве молиме контактирајте го нашиот продавница без двоумење.Чест да ви послужи!.Оваа мачка дрво е направен од добар квалитет тепих крпа, давајќи им на вашите мачки меко и пријатно чувство.Тие можат да скокаат нагоре и надолу, си играат со мала топка, или истражуваат нови висина.Цврста конструкција со избалансиран дизајн и силна база обезбедува вашиот крзно бебиња се безбедни како и да се забавувате.Мачката кула во убав боја, исто така, ќе одговара на мебел од вашата соба.Тоа ќе биде големо дрво за сите големина мачки.Вашите мачки ќе сакаат нивната нова играчка!Карактеристики : ✅мачка кула е направен од добар квалитет тепих крпа, која е многу мека и удобна.Вашиот кожен членови на семејството, ќе љубов на тепих крпа допирање чувство и да уживате во истражуваат својата нова играчка. ✅Оваа мачка дрво е висок доволно за вашите мачки да истражуваат, забава доволно за вашите миленици. ✅Супер цврста градба, добро избалансиран дизајн, силна база, мачките можат да фрлиш или исклучите оваа мачка дрво лесно и безбедно. ✅На атрактивен изглед на мачка кула ќе комплимент секоја соба во вашиот дом како парче убаво домашно милениче мебел.Лесно да се соберат со упатства и алатки чекор по чекор. ✅Било каков проблем, ве молиме контактирајте го нашиот продавница без двоумење.Чест да ви послужи!Спецификација : Име : Мачка дрво Главен материјал : Тепих крпа честички одбор Боја : Црна Димензии : 43*27.5*242~288cm Пакет Информации : Пакет големина : 44.7*15.2*56.7 cm Пакет тежина : 8350g Подароци Кутија за Пакување Пакет Листа : 1* Мачка дрво.

Клучни карактеристики

Name:
Cat tree
Main material:
Carpet cloth particle board
Color:
Black
Size:
43*27.5*242~288cm
Package Information:
Package size:
44.7*15.2*56.7cm
Package weight:
8350g
Gift Box Packaging :
Package List:
1* Cat tree :

Слични производи во категоријата