MSI МАГ Серија ГРАДИ 100R, Средината-Кула Игри за PC Случај: Калено Стакло Страна Панел, ARGB 120mm Фанови, Течност за Ладење Поддршка до 240mm Радијатор, Мрежа Панел за Оптимизи

MSI МАГ Серија ГРАДИ 100R, Средината-Кула Игри за PC Случај: Калено Стакло Страна Панел, ARGB 120mm Фанови, Течност за Ладење Поддршка

Това е достапна
DEN 1919.76
Количината на стоката:

Оптимизиран Airlow : Со две ARGB фанови, еден редовниот систем на вентилатор, и мрежа преден панел, играта е лесно да се знае вашиот температури ќе остане кул.ARGB Фанови : Опремени со 2x ARGB 120mm фанови и 1 до 6 ARGB LED Одбор за Контрола, вашиот опции за персонализација се бескрајни.Калено Стакло Страна Панел : Со 4mm калено стакло страна панел ви овозможува да го покажат сето она што го имате во вашиот систем.LED Switch Копчето : Префрлете се до вашиот светлосни ефекти со леснотија со LED Switch копчето преку синхронизирање со Мистик Светлина.Стил : МАГ ГРАДИ 100 R.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата