Медиум Лаптоп Кожата Маскирна Виолетова

Медиум Лаптоп Кожата Маскирна Виолетова

Това е достапна
DEN 496.80
Количината на стоката:

Одговара на повеќето средни лаптопи со 14" 15" екрани.Кожата мерки 13 3/4" широк x 9 1/2" висока.Може да се скрати со ножици.Двоен Слој Нула Заштита - Тешки винил материјал, обложени со висок сјај ламинатни.НЕ ЛЕПЛИВА ХАОС - Отстранлив, остава леплива остатоци кога отстранети.Работа со повеќето додатоци.Овој дизајн, исто така достапен и на Големи и Мали големини.Оваа Wraptor Skinz Лаптоп Кожата одговара на повеќето средни лаптопи со 14" 15" екрани.Кожата мерки 13 3/4" широк x 9 1/2" висока.Нашите кожи се само да се почитуваат винил кожи кои помагаат да се спречат гребнатини и изгледаат одлично го прави тоа.За разлика од гломазна силикон, пластични или метални предмети и екрани, нашите кожи се дизајнирани да бидат тенки и многу тешко.Тие се мешавина од два слоеви на комерцијални одделение материјали.Долниот слој е мека, еластична винил со посебен отстранлив лепило дека е лесно да се позиционирани, се применуваат без воздушни меурчиња, и лесно се отстранува без да остават леплива остатоци.Следна ние се печати долниот слој со УВ заштитен, бледнеат отпорни бои кои го испорачуваат врвен фото квалитет на дизајн во различни бои.На крајот, ние сме обврзници професионална одделение ламинатни во текот на целата кожа додавање сјајни заштитна заврши.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата