Преносни Blackhead Смена Електрични Пора Вакуум Акни, Отстранување Алатки Стручно Лице Почиста Унисекс Bini

Преносни Blackhead Смена Електрични Пора Вакуум Акни, Отстранување Алатки Стручно Лице Почиста Унисекс Bini

Това е достапна
DEN 815.76
Количината на стоката:

Тоа е направен од високо-квалитетна ABS материјал, кој е поефикасен од традиционалните лицето чистење методи.Силна вшмукување не е иритирачки.На blackhead смена може лесно и длабоко се чистат порите, отстранете blackheads, мртвите клетки на кожата и нечистотија, и помогнат на кожата да остане нежни, младешки.Погоден за различни видови на кожа, чиста blackheads, се отстрани нечистотијата и нафта, намалување на мртвата кожа и фини линии.Батерија blackhead смена, вграден-на полнење 500m Ah литиум батерија.Електрични blackhead вшмукување, USB интерфејс.Мал и компактен, лесен за носење.Тоа може да се стави во торбата или куферот кога патуваат без преземањето на просторот. 1. Тоа е направен од високо-квалитетна ABS материјал, кој е поефикасен од традиционалните лицето чистење методи.Силна вшмукување не е раздразлива, безбедно и издржливи.2. На blackhead смена може лесно и длабоко се чистат порите, отстранете blackheads, мртвите клетки на кожата и нечистотија, и помогнат на кожата да остане нежни, младешки и полна со виталност.3. Погоден за различни видови на кожа, чиста blackheads, се отстрани нечистотијата и нафта, намалување на мртвата кожа и фини линии.Постигне вистински длабоко чистење.4. Батерија blackhead смена, вграден-на полнење 500m Ah литиум батерија.Електрични blackhead вшмукување, USB интерфејс за брзо полнење.5. Мал и компактен, лесен за носење.Тоа може да се стави во торбата или куферот кога патуваат без преземањето премногу простор.Напомена : 1.Вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлина effect2.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење Опис : Материјал : ABS + електронски components Battery тип : Вграден-во 500m Ah литиум полимер battery Port : USB charging Gear позиција : 3 опрема вшмукување, 3 modes Packing листа : 1*акни, отстранување на уред, 5*акни, отстранување игли, 5*совети, 1*полнење кабел, 1*инструкции Вклучуваат : 1 сет x Blackhead Смена Комплет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата