ССЗ-A55 Случај, NW-A56 Случај, NW-A57HN Случај, Fatbear Shockproof Тешки Покрие Случај за Sony Walkman NW-A55 A56 A57HN (Сива)

ССЗ-A55 Случај, NW-A56 Случај, NW-A57HN Случај, Fatbear Shockproof Тешки Покрие Случај за Sony Walkman NW-A55 A56 A57HN (Сива)

Това е достапна
DEN 383.76
Количината на стоката:

Специјално дизајнирани за Sony Walkman NW-A55 A56 A57 HN.Висок Квалитет : направен од висок квалитет на синтетички каучук.Целосна Protctive Случај Карактеристики : shockproof лесен пристап до сите витални пристаништа и копчиња. 1. Совршено одговара на вашиот Sony Walkman NW-A55 A56 A57 HN. 2. Нуди максимална заштита од капки, чука, гребнатини и тешка општа употреба. 3. Совршено Одговара : прецизни cutouts; лесен пристап до сите витални пристаништа и копчиња. 4. Пакетот Вклучува : 1 x Случај.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата