Неполиран (Мил) 1008-1010 Челик Круг Цевка, 0.750 Надворешниот Дијаметар, 0.065 Ѕид Дебелина, 0.6200 Внатрешен Дијаметар, 4' Должина

Неполиран (Мил) 1008-1010 Челик Круг Цевка, 0.750 Надворешниот Дијаметар, 0.065 Ѕид Дебелина, 0.6200 Внатрешен Дијаметар, 4' Должина

Това е достапна
DEN 1440.00
Количината на стоката:

Земја на потекло сад.Материјал : Лесна Челик.Број на модел : ALL22124-4. Облик : Тркалезна цевка.Се продава само во пред-намалување на должини (4, 8, 12, или 20 ft.).Секогаш проверете дебелина на ѕид толеранција пред сечење или заварување, особено ако автомобилот е да биде заверена.Цевки дебелина на ѕид ќе се разликуваат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата