Спа Чиста Неверојатни Благодат Бања: 14 Неверојатни Благодат Тип (W) Бања Бомба Fizzies - Исполнет со Шеј, Манго & Какао Путер - Ултра Навлажнувачки - Одлично за Сува Кожа

Спа Чиста Неверојатни Благодат Бања: 14 Неверојатни Благодат Тип (W) Бања Бомба Fizzies - Исполнет со Шеј, Манго & Какао Путер -

Това е достапна
DEN 431.76
Количината на стоката:

14 НЕВЕРОЈАТНИ БЛАГОДАТ ТИП (W) миризлива бања бомба fizzies, ултра навлажнувачки, одлична за сува кожа.Бања Бомби се завиткани во јасна виолончело торба со висат ознака и лента.Опуштете се, придавам влогови, додека да се впие.Detoxify, природни, вегетаријанци, без суровост, глутен-слободни.Мирисна, ароматерапијата.Неверојатни Благодат Жените (Филозофија Тип) – НАЈДОБАР ПРОДАВАЧОТ - Чиста, чиста, и женски, а жените мирис што ќе направи да се чувствувате rejuvenated.Свежи цитрусни ноти на мандарина портокал и грејпфрут, светли и весели, па ќе се чувствувате како пролет е во воздухот сите во текот на годината.Оваа свеж мирис, исто така мешавини freesia, јасмин и роза за хармоничен, букет цвеќиња кои претстава која сама по еден допир на деликатна убавина на неговиот носител.Вкусни бања третира за вашата кожа, го прави голем дар. 14 НЕВЕРОЈАТНИ БЛАГОДАТ ТИП (W) бања бомба fizzies, 1+ оз секој (нови тркалезна форма), завиткани во јасна виолончело торба со висат ознака и координирање на лента.Нашите пријатна бања бомби се ултра навлажнувачки, одлична за сува кожа; сите типови на кожа.Уживајте во еден прекрасен и навлажнувачки бања време како што се впие.Секој сет содржи 14 бања бомби 1 мл секоја обликувани како големи гуми за џвакање капки (половина сфера).Ние пакет во јасна виолончело торба со висат ознака и панделка, совршен за kinki или вашиот луксузен Спа искуство.Спа Девојка бања бомби се направени со кожата навлажнувачки состојки, вклучувајќи Шеј, Манго & Какао Путер, нашиот 7-масло комбинација од Маслиново масло, Јојоба, Авокадо, Сладок Бадем, Шафран и Grapeseed нафта дека moisturizes и replenishes вашата кожа.Капење со бања бомби е далеку подобро од лосион.Телото масла ќе заклучите во кожата на сите природни влага, се 100% чиста и природни состојки, многу масла се Кошер премногу.МИРИС ОПИС : Чиста, чиста и женски.Свежи цитрусни ноти на мандарина портокал и грејпфрут помеша со freesia, јасмин и роза.ЗАБЕЛЕШКА : Овој производ е направен со мирисни масла слични на Филозофијата Неверојатни Благодат.Тоа не е некоја Филозофија производ.Ние не се поврзани или спонзорирани од Филозофија. 99-100% Природни, рачно изработени во U. S. A., Загарантирана.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата