Компатибилен со Apple Види Серија 5, 4, 3, 2, 1 (Мала Верзија 38/40 mm) Кожа Wristband Хривнија Замена Додаток Бенд + Адаптери - Дрво Жаби

Компатибилен со Apple Види Серија 5, 4, 3, 2, 1 (Мала Верзија 38/40 mm) Кожа Wristband Хривнија Замена Додаток Бенд + Адаптери -

Това е достапна
DEN 406.80
Количината на стоката:

Компатибилен со : Серијата 5 и 4 (40mm) или Серијата 3/2/1 (38mm), која е ПОМАЛА верзија на Apple се Види.Големината : За врвка за околу големината 5.4 да 7.5 инчи.Вклучува 2 нерѓосувачки челик адаптери за лесна инсталација.Едноставно поставете ја бенд во адаптерот слот.Нерѓосувачки челик C-форма затворач, едноставен и елегантен.Две unfixed јаки за подобро носи искуство и должина прилагодување.Замена Wristband за сите Apple Watch ( Помала Верзија ), содржи не ' рѓосувачки челик clasps и адаптери.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата