G-Форма Про-Солиден Коленото Подлога(1 Пар)

G-Форма Про-Солиден Коленото Подлога(1 Пар)

Това е достапна
DEN 1463.76
Количината на стоката:

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Mesh.Увезени.КРАЈНАТА ЗАШТИТА : Тело-одбележан влијание апсорбирање на Smart Flex влошки реагираат за да го апсорбира ударот и да ги заштитат.ИЗДРЖЛИВИ : Armortex технологија додава трајност на овие влошки и отпорен на кинење или фаќање.ПРИЛАГОДЛИВИ ОДГОВАРА : Прилагодлив одговара на рака обезбедува кориснички удобност и безбедност.ОСТАНУВА ВО МЕСТО : Gripper влошки на врвот и дното од ракав дистрибуира притисок и го задржува влошки во место.ДИШЕ : Вентилирачки мрежа назад ви го чува на ладно и суво.Повеќе издржливост.Повеќе удобност.Повеќе кориснички одговара.Про-Солиден Коленото Чувари добијат многу повеќе, бидејќи ќе бараат тоа.Така донесе на повеќе патеки со остар гранки и камења.Про-Солиден Коленото Чувари се направени со иста легендарниот, мека, ултра-факт G-Форма технологија која се стврднува на влијание.Но сега, со многу, многу повеќе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата