Lizzton Toiletry Торба за Мажи Патуваат Големи Dopp за Полнење на Вода-отпорни Жените Бричење Торба Преносни Toiletries Организатор Бања Складирање Кеси (Црна)

Lizzton Toiletry Торба за Мажи Патуваат Големи Dopp за Полнење на Вода-отпорни Жените Бричење Торба Преносни Toiletries Организатор

Това е достапна
DEN 335.76
Количината на стоката:

✔ПРЕМИУМ водоотпорен МАТЕРИЈА : Направен со водоотпорен 1680 D најлон, силна уште мазна патентите, лесни и издржливи квалитети.Водоотпорен третман од внатре и од надвор, правејќи го безбедно за употреба во околини каде таа може да стане влажни, како што се бања или туш област. ✔ВИЗУЕЛЕН ДИЗАЈН : пред главната џеб има фина мрежа дизајн, Можете да ги видите интерни предмети без отворање торба, па лесно може да се избегне наоѓање предмети од нередот. ✔СУВА & ВЛАЖНИ ПОДЕЛБА ДИЗАЈН : Овој пренослив шминка торбичка карактеристики на Вода-отпорни на замрзнување во која може да се стави вашите влажна и чиста крпа, обезбедувајќи таа е одвоена со други предмети. ✔ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : На toiletry торба големина 31cm*15.5 cm*16cm (L*W*H) /12.2 во*6.1 во*6.3 во (L*W*H).Повеќе џебови внатре, доволно пространа да ги собере сите на вашето патување essentials како четка, дезодоранси, патување големина шампони, паста за заби, шминка и бричење со крем. ✔ИДЕАЛНА ТУРИСТИЧКИ ПРИДРУЖНИК : Ова патување toiletry торба прави голем дар за Родендени, Денот на Таткото & Божиќ.Тоа е одличен избор кога пакување за бизнис патувања, одмор, во текот на ноќта патувања, dorm соби, одењето во фитнес центар или која било друга надворешна активност.Посебна водоотпорен област за да се подобри посебна влажни предмети и заштита на вашите предмети.Еластични јамки и мрежа во купето, сè останува во место и да се одржува.Главната преграда е доволно голема за да се одржи електрични четки за заби, паста за заби, а hairbrush, жилети, итн.Тоа е исто така големи за да ги организирате вашите козметика и шминка.Еден помал корисна надвор џеб е одлична за помали објекти како што се бенд-сида, четки, и памук брисеви.Другиот патент џеб е погодна за влажна крпа која може ефикасно да се заштити вашиот влажни содржината од другите за да се обезбеди чиста и хигиена.Нашите toiletry торба е дизајниран да ги задржи ќе патуваат во стилот на сите времиња.Ако ви се честа патник, ги организирате вашите toiletries, брзо и ефикасно е важно за вас.Водоотпорен материјал, dual-патент дизајн, еластична рака систем се направи ќе патува самоуверено знаејќи дека вашиот toiletries ќе се води во своето место.На минималистички дизајн е погоден и за мажите и жените и неговото место во лесно со вашиот багаж.Влажни и суви поделба.Посебна водоотпорен област за да се подобри посебна влажни предмети и заштита на вашите предмети.Чувајте Ги Организира.Еластични јамки и мрежа во купето, сè останува во место и да се одржува.Функционална Toiletry Торба.Главната преграда е доволно голема за да се одржи електрични четки за заби, паста за заби, а hairbrush, жилети, итн.Тоа е исто така големи за да ги организирате вашите козметика и шминка.Еден помал корисна надвор џеб е одлична за помали објекти како што се бенд-сида, четки, и памук брисеви.Другиот патент џеб е погодна за влажна крпа која може ефикасно да се заштити вашиот влажни содржината од другите за да се обезбеди чиста и хигиена.Совршен Подарок.На toiletry торба е добро за одмор, патување, бизнис патување, салата, отворено активности (кампување, пикник, партија), бања организација.Тоа е најдобар избор за Роденден, Црн петок, денот на Благодарноста и Божиќ Подарок.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата