Sykooria Тренингот Резервоарот Блузи, за Жени без Ракави Дуксери Работи Мускулите Резервоарот Спорт Вежбање Фитнес, Јога Блузи Спортски Маици

Sykooria Тренингот Резервоарот Блузи, за Жени без Ракави Дуксери Работи Мускулите Резервоарот Спорт Вежбање Фитнес, Јога Блузи Спортски

Това е достапна
DEN 455.76
Количината на стоката:

92% Полиестер, 8% Spandex.Се повлече На затворање.Линија Сува.Материјал : Овој материјал е мек на допир, дише, кожата пријателски, влага wicking, брзо сушење и лесен.Дизајн : качулка На резервоарот врвот дизајн со меки мрежа, прикажи ги исклучите вашите секси поставен назад и кул чувство.Карактеристики : лабава одговара на тренингот на врвот овозможува лесно дели над било градник, падна назад полите за зголемена покриеност.Повод : Идеален кошули резервоарот на врвот за јога, вежби, фитнес, фитнес, трчање, било кој тип на тренингот или секојдневна употреба.Напомена : Машина за миење ладно (под 30¡ã).Висат линија или сува.Не кајгана.Ве молиме проверете ја големината информации во описот подолу пред да нарачате.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата