СОГЛАСНОСТ 3 Четвртиот Нерѓосувачки Челик 3 Дел Steamer Садови во Собата. Карактеристики 2 Четвртиот Veggie Steamer и 3 Четвртиот Готвење Тенџере со калено стакло капак. (ИНДУК

СОГЛАСНОСТ 3 Четвртиот Нерѓосувачки Челик 3 Дел Steamer Садови во Собата. Карактеристики 2 Четвртиот Veggie Steamer и 3 Четвртиот

Това е достапна
DEN 719.52
Количината на стоката:

Согласност 3 Парче од не 'Рѓосувачки Челик Steamer е направен со целосно полиран не' рѓосувачки челик тело со индукција компатибилен triply дното за дури и топлината. 2 Четвртиот врвот ниво за steamer е одлична за зеленчук, Бухти, појадок и повеќе.3 Четвртиот дното тенџере е одлично за вриење, правење супа, и за употреба како стандард акции тенџере или холандски рерна.Калено стакло капак помага да ја видите содржината додека готвење.Triply Дното за дури и топлината ја прави оваа голема veggie steamer.Машина за миење садови безбедно.Без хемикалии кои се користат.ИНДУКЦИЈА КОМПАТИБИЛНИ.Големина : Општо димензии : 8.5" Широк x 6.5" Висина.ТОП НИВО : 8.5" Широк x 3" Висина.Дното на Садот : 8.5" Широк x 3.5" Висина.Објектот Облик : Нерѓосувачки Челик Круг.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата