Рев-На-Полица 15 Инчен Широк 20 Инчи Длабоки База На Кујната Кабинет Се Повлече Од Жица Кошница

Рев-На-Полица 15 Инчен Широк 20 Инчи Длабоки База На Кујната Кабинет Се Повлече Од Жица Кошница

Това е достапна
DEN 2399.76
Количината на стоката:

Лесно пристап лонци, тави, стојат миксери, и други крупни кујна додатоци со овој хром жица се повлече од кошница.Има и до 100 килограми.Топката-имајќи слајдови се прошири целосно, па можете да го видите и да го достигне сите елементи ќе се одвива во кошница.Кошница и хардвер мерки 14-3/8 инчи широка, 20 инчи длабоки, и 7 инчи висок така се бара кабинет отвори најмалку 14-1/2 инчи широка, 20-1/4 инчи длабоки, и 7-1/8 инчи висок.Инсталира на дното од вашиот кабинет со само 4 навртки (изборен вратата монтирање на комплет се продава одделно; број на модел : 5 WB-DMKIT).Рев-На-Полица е еден pullout кошеви се не е како секоја друга кошница.Многу други кошеви имаат многу тенка жица и се наведнуваат лесно под стрес.Целосно составуваат и едноставен 4 завртки за инсталација.Заврши изгледот на исклучување со додавање на факултативниот вратата монтирање на комплет.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата