12 Парчиња на Кујнскиот Сунѓер Scrubber Детергент, Бања Чистење и пример, перење на садови Мулти-Цел

12 Парчиња на Кујнскиот Сунѓер Scrubber Детергент, Бања Чистење и пример, перење на садови Мулти-Цел

Това е достапна
DEN 719.52
Количината на стоката:

На површината тоа е безбедно во повеќето домаќинства.Достапни во 12 пакети.Дизајниран да биде безбедно за повеќето апарати за домаќинство површини-тест во inconspicuous област пред да се користат.Ова чистење алатката содржи вграден влакна чистење на агент кој не ќе се истроши текот на времето за да се обезбеди континуиран производ заштита. * 12 серии на кујнскиот сунѓер средства за чистење.На површината тоа е безбедно во повеќето домаќинства со Трајни Достапен во 12 пакети Дизајниран да биде безбедно за повеќето апарати за домаќинство површини-тест во inconspicuous област пред да го користите Овој чистење алатката содржи вграден влакна чистење на агент кој не ќе се истроши текот на времето за да се обезбеди континуиран производ заштита 12 серии на кујната сунѓери, scrubbers, scrubbers, бања чистење и пример, перење на садови, мулти-цел употреба.Голем број на чистењето сунѓери може да се користи за многу домаќински намени, како што се : садови и тави, плочи, плочки, тушеви и кади, прибор, тоне, огледала и прозорци, итн.Итн.Овие мулти-цел сунѓери имаат плоштадот дизајн со жолта сунѓери и зелени чистење влошки.Направени од меки и меки материјали.Лесно да се постигне аглите на чаши, чаши итн.Секое семејство и кујната мора да имаат! * 12 серии на кујнскиот сунѓер средства за чистење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата