ЗАПАД НУЛА ДВЕ Резервоарот Врвот за Жените - Лесни Тренингот Racerback Јога Резервоарот за Трчање, Мека Ракави Фитнес Врвот

ЗАПАД НУЛА ДВЕ Резервоарот Врвот за Жените - Лесни Тренингот Racerback Јога Резервоарот за Трчање, Мека Ракави Фитнес Врвот

Това е достапна
DEN 335.76
Количината на стоката:

Собори сува. ●СТИЛСКИ КАВЕР-се НОСАТ : Идеален за вежбање и обичните денови, кавер-резервоар врвот од Запад Нула Две карактеристики целосна покриеност деколте и широк racerback ремени.Достапен во три различни кавер-модели, на camisole врвот парови и со leggings и фармерки за лесно транзиција од трчање errands да салата. ●RACER НАЗАД ДИЗАЈН : Елегантен и стилски, на racerback резервоарот не е constricting за да се овозможи целосен опсег на движење во рамото и торзото без лизгање или зачестеноста.На лесни racerback резервоарот врвот за жените е одлична за јога, трчање, велосипедизам и тежина обука, како и секојдневен носат спарен со leggings или фармерки. ●ЛЕСНИ, ВЛАГА-WICKING се ВКЛОПУВААТ : Wicking далеку влага, мека, дише мешавина ви држи кул и удобно во текот на денот.На лесни, фитнес врвот е умерено еластичен, нежно hugging телото без обврзувачки, constricting или лепење на кожата да се создаде добра кавер-резервоар врвот за жените. ●ТОЧНО ОДГОВАРА : на Располагање во пет, точно да одговара големини, без ракави фитнес резервоарот врвот е направен со флексибилни комбинација, која се движи со вас за сите-ден утеха и поддршка.На лесни резервоарот, исто така, има мазна, лесна конструкција за да се спречи chafing и иритација. ●ПРЕМИУМ ACTIVEWEAR : Исклучиво наменета за Западна Нула Две, кавер-резервоар врвот е направен со премиум перформанси комбинација, која е брзо сушење и машина перат за исклучителен квалитет и удобност.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата