Алабама Crimson Tide Махагони База Фудбал се Прикаже Случај со Огледало Назад - Колеџ Фудбал Логото витрини

Алабама Crimson Tide Махагони База Фудбал се Прикаже Случај со Огледало Назад - Колеџ Фудбал Логото витрини

Това е достапна
DEN 1679.76
Количината на стоката:

Сувенири Не Се Вклучени.Во Алабама Crimson Tide махагони логото фудбал се прикаже случај карактеристики на античкиот махагони заврши основа и јасно акрилик отстранлив капак со првенство тим логото.Тоа, исто така, вклучува огледало на дното и назад.Случајот е совршен за прикажување на вашите колекционерски фудбал.Тоа е официјално лиценцирани од страна на CLC и Универзитетот на Алабама.Внатрешниот мерења : 12 1/4" x 8 1/4" x 8".Надворешниот мерења : 13 1/4" x 9 1/4" x 10".Сувенири не се вклучени.Ако еден производ е непотпишана или не игра-се користи, холограм нема да бидат вклучени сувенири.Алабама Crimson Tide сувенири.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата