30 Покани Диносаурус Русокоса Принцеза Девојка Момче Роденден Персонализирани Картички Фото Хартија

30 Покани Диносаурус Русокоса Принцеза Девојка Момче Роденден Персонализирани Картички Фото Хартија

Това е достапна
DEN 1432.80
Количината на стоката:

Вклучува 30 картички, печатени во фото хартија 4x6" секој.Партија покани идеален за деца роденден.Ве молиме имајте предвид, плика не се опфатени со оваа цел.Фото хартија има живописни бои и изгледаат одлично.На задната страна на овие картички има водени жигови од фото хартија и брендирање, печатење и брод форма на печатење место.Ве молиме, известете нè ако имате прашања.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата