Billingham Хедли Дигитална Камера Торба (Imperial Сино Платно/Тен На Кожа)

Billingham Хедли Дигитална Камера Торба (Imperial Сино Платно/Тен На Кожа)

Това е достапна
DEN 4896.00
Количината на стоката:

Изградена од избор на 3-водоотпорен слој платно или 3-водоотпорен слој Fibre Nyte материјал.Отстранлив поместена вметнете да се претвори во вреќа од камерата кеса за да еден неврзан торба во секунди.Вистински полно зрно кожа и месинг fixings.Прилагодливи пред џебови. 5 година производителите гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата