Lellen Обновливи Паб Контра Столче Стол Опфаќа Slipcover Водат да се Отстрани Перат трпезарија Стол Опфаќа збир на 4 (LightGray)

Lellen Обновливи Паб Контра Столче Стол Опфаќа Slipcover Водат да се Отстрани Перат трпезарија Стол Опфаќа збир на 4 (LightGray)

Това е достапна
DEN 672.00
Количината на стоката:

【Висок Квалитет на Стол Покрие】Високо-одделение ткаенини прави катедрата покрива издржливи, навремено-отпорни, анти-pilling, меки и удобни.Супер се водат Совршен за повеќето столици, се водат дека обновува брзо, 360° совршено се вклопуваат стол. 【Погоден за Чаир Големина】Само за кратко назад столицата.Стол назад висина : 12-15";Стол назад ширина : 14-17";Стол назад дебелина : 1-3";Стол седиште Должина : 14-17";Стол седиште ширина : 14-17";Стол седиште дебелина : 1.5-4";ве Молиме да ги преземат мерки пред да нарачате. 【Широко Користење】Lellen трпезарија стол опфаќа slipcovers се вклопат за повеќето од краток назад столицата.Тоа може да се користи за Хотел, свадба , банкет, церемонијата, бар, партија дома декор итн. 【Совршена Заштита】Armless стол slipcover Дебели доволно за да се заштити вашиот стол од дамка,облека, гребење и солза.НЕКА ВАШИОТ СТАР ЧАИР ИЗГЛЕДА КАКО НОВ И ПОУБАВ.Исто така може да спречи вашиот стол од дофат на деца scribble или домашно милениче'scratch и залак. 【Не грижете се】Ние ќе обезбедиме 100% квалитетна услуга.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прв пат.Ние ќе понуди најдобро решение за вас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата