Неблагодарна работа Лекар Одење Појас за Proform 770 ЕКГ неблагодарна Работа Модел 291661 Дел Број 173063

Неблагодарна работа Лекар Одење Појас за Proform 770 ЕКГ неблагодарна Работа Модел 291661 Дел Број 173063

Това е достапна
DEN 1747.20
Количината на стоката:

Ова е 2-Ply Одење Појас за дома или за комерцијална употреба.Ако имате ткаенина подлога дека е различен материјал од врвот страна на одење појас, имате 2-ply одење појас.Некои продавачи се обиде да те плашам во верувајќи дека на 2-ply појас ќе наштети на вашиот неблагодарна работа и дека е погрешна.Имаме над 50yrs комбинирани во фитнес индустрија поправка и гаранција за овие појаси да се биде безбеден за станбени или комерцијални трчање.Пред-Подмачкано.Екстра Смазка Вклучени.Доживотна Гаранција.Сврзувачки Елементи Вклучени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата