SSZMDLB 2Pc Божиќ Отворено Соларни Елка Свеќа Plug Светлина Тревник светилка Вметнете Подот светилка за Отворен Градина на Плоштадот на Пејзаж Улична светилка Божиќ Умет

SSZMDLB 2Pc Божиќ Отворено Соларни Елка Свеќа Plug Светлина Тревник светилка Вметнете Подот светилка за Отворен Градина на Плоштадот

Това е достапна
DEN 2246.40
Количината на стоката:

LED Елка Свеќа Земјата Plug Сончевата Светлина Отворено Градина Light Features:производот донесува напредни LED технологија, овој празник на светлината string може да се постигне неверојатни перформанси, како и уникатно мат сијалица површината ви обезбедува со помеки light The уникатен Божиќ дрво форма е најдобро за создавање на најдобрите празник атмосфера на Christmas These празник бајка светлина стрингови се одлична декорација за внатрешна, надворешна, градина, дома, елка, и ноќта на Вештерките партија.Оваа шармантна атмосфера светилка може да се создаде одличен осветлување ефект и топол и романтична атмосфера во night Specification : Напон : 2v Power извор : Monocrystalline соларни panels Waterproof оценка : IP65 Working време : од 10 до 18 hours Note : ве Молиме овозможи 0.5-1cm грешки поради прирачник measurement Due на разликата меѓу differentmonitors, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Треба да се сврти на прекинувачот автоматски да го наплатат и автоматски светлина up Package содржина : 2 X подот светилка.

Клучни карактеристики

Voltage:
2v
Power source:
Monocrystalline solar panels
Waterproof rating:
IP65
Working time:
10 to 18 hours
Please allow 0.5-1cm errors due to manual measurement :
Due to the difference between differentmonitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
Need to turn on the switch to automatically charge and automatically light up :
Package content:
2X floor lamp :

Слични производи во категоријата