BINO Метални Отпадоци Кошница Бања корпата за Ѓубре за Спалната соба, Home Office, ученичкиот дом, Колеџ, Кујна

BINO Метални Отпадоци Кошница Бања корпата за Ѓубре за Спалната соба, Home Office, ученичкиот дом, Колеџ, Кујна

Това е достапна
DEN 551.76
Количината на стоката:

КОМПАКТЕН ДИЗАЈН : стилски корпата за ѓубре со модерен дизајн кој изгледа одлично и лесно се вклопува во тесен отвор и чудни места; совршена големина за внатрешноста кабинети, под шалтери, под тоне и други мали простори; Tucks уредно до вашиот тоалет, пиедестал потоне, веднаш до суета, или други мали простори во вашата бања.ЗБОГАТЕТЕ го ВАШЕТО ОРКЕСТАРОТ : Ова ѓубре може да дава изјава, со своите стилски и уникатен финиш и беше наменета за подобрување на вашиот постоечки оркестарот; Нежно се разгореа, цилиндричен облик, со 10-четвртиот (2.5 литри) capacity—популарна големина за секој простор.ФУНКЦИОНАЛНА Идеален за домашна канцеларија, спални соби, занает соби, dens, и било која друга соба која се бара декоративни отпад; исто Така одлична за колеџ dorm соби, станови, апартмани, condos, RVs и campers.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : Направен од силен челик со трајни заврши; Лесно Грижа - се чисти со благ сапун и вода или користете мека влажна крпа, бидете сигурни дека целосно да се исуши.СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Мерки 7" широк во основата, 9.8" широк на врвот; и 10" високи.Додадете современ изглед за секоја соба со BINO Круг Отпад Кошница.Стилски боја шема на оваа квалитет отпад кошница е сигурно да се направи голем плус на секое оркестарот.Отпадот може да се гради на трајни челик за години на квалитетот употреба.На цврстата основа уверува дека вашиот отпад може да седи исправено и во место.Совршен за бањи, канцеларии, и спални соби, на разноврсна ѓубре може да е доволно компактен за секој простор во вашиот дом.На BINO Отпад Може да мерки 7" широк во основата, 9.8" широк на врвот; и 10" високи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата