ScotchBlue Напредни 2093 велика БРИТАНИЈА Остри Линии Enhanced Маскирање Лента за Skirting Одбори Врати Windows или Винил, 24mm, Сина

ScotchBlue Напредни 2093 велика БРИТАНИЈА Остри Линии Enhanced Маскирање Лента за Skirting Одбори Врати Windows или Винил, 24mm,

Това е достапна
DEN 338.88
Количината на стоката:

Производителот гаранција може да не се применува.Супер-остри боја линии и професионални резултати со 3 M напредна технологија.Чиста отстранување до 21 дена по апликацијата.Медиум лепливоста.Повеќенаменска затворени простории и на отворено.УВ отпорни.Scotchblue Sharps Линија Напредни Маскирање Лента има среден лепливоста за широк спектар на внатрешна и надворешна површини. 3 M напредна технологија обезбедува добра-остри линии за идеални резултати.Оваа лента има висок лепило квалитет и висок УВ отпор, оставајќи нема леплива остатоци на отстранување до 21 дена по апликацијата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата