Civilipi 450pcs Мушка Assortments Лабава Монистра Акрилик Круг Мушка Мастило Шема 8/10 mm Монистра Spacer Монистра за Хривнија Накит Правење на Резерви

Civilipi 450pcs Мушка Assortments Лабава Монистра Акрилик Круг Мушка Мастило Шема 8/10 mm Монистра Spacer Монистра за Хривнија Накит

Това е достапна
DEN 143.76
Количината на стоката:

Материјал : акрил, тркалезна форма, случаен мешана боја,8mm монистра околу 280pcs, 10мм монистра околу 90pcs, spacer монистра околу 80 компјутери.Акрилик круг лабава монистра Дупка Големина : околу 1.8 мм, Мушка големина : 8мм (0.31")10мм (0.39"), лежиште дупка големина : 1.8 mm (0.07").Нашите мастило шема монистра со исклучителна модели, можете да ги користите овие монистра и прибор за работа со вашите пријатели.Одлична за правење на ѓердани, белегзии, обетки, и други накит проекти и дела, како роденденски подарок, годишнина подарок. 100% Задоволство Гаранција : Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата