Smart Лен 3 Дел Мека Микрофибер Бања Килим Поставен Бања Килим, Контура Мат, и Тоалет Капак Поклопецот Не се Лизга со Гумена Подлога Солидна (Сива)

Smart Лен 3 Дел Мека Микрофибер Бања Килим Поставен Бања Килим, Контура Мат, и Тоалет Капак Поклопецот Не се Лизга со Гумена Подлога

Това е достапна
DEN 599.76
Количината на стоката:

3 Парче Мека Микрофибер Бања Килим Поставен.Сет Вклучува : 1 Бања Мат : 20" x 31", 1 Контура Мат : 20" x 20" и 1 Капак Поклопец 16" x 18" (Одговара на Повеќето Стандардни Круг Капак).Многу Меки И Удобни Со Анти Се Лизга Гумени Поддршка. 100% Микрофибер.Грижа Инструкции : - Машина за Миење со Ладна Вода - Користете Благ Детергент - Не Кајгана - Не ја Собори Сува - Не Сува Чиста.Smart Лен 3 Дел Мека Микрофибер Бања Килим Поставен Бања Килим, Контура Мат, и Тоалет Капак Поклопецот Не се Лизга Со Гумена Подлога Цврсти.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата