uxcell 1-Инчен Тркала Кол Вртливата Круг Купот на Рициново Бронза на Ѕвонење за Стол Табела

uxcell 1-Инчен Тркала Кол Вртливата Круг Купот на Рициново Бронза на Ѕвонење за Стол Табела

Това е достапна
DEN 409.92
Количината на стоката:

Материјал : Метал; Пакет Содржина : 1 x Круг Купот на Рициново; Име на Производ : Круг на Купот на Рициново.Тежина : 112g; Главен Материјал : Метал; Карактеристики : Зглобот.Вкупната Големина : 38mm x 65mm / 1.5" x 2.56"; Главна Боја : Бронзени на Ѕвонење.Тркала Дијаметар : 25мм / 1"; Планината Дупка со Дијаметар : 4.0 mm / 0.16";Дното Внатрешна Првенство Дијаметар : беа 25,5 mm/1";.Внатрешниот Дијаметар На Горниот Купот на Устата : 31mm / 1.22";Внатрешен Дијаметар На Долната Купот на Устата : 25мм / 0.98";Внатрешните Купот на Длабочина : 28mm / 1.1";Првенство Висина : 31.5 mm/1.24";.Тркала и ногата првенство swivels независно едни од други.Круг на купот на рициново создава око-фаќање на жалба секаде каде што се користи.При инсталирањето на ногата мора да одговара удобно внатре првенство за правилно се вклопуваат.Одговара за дрвен мебел нозе да се создаде уникатен столици, софи и табели.Оваа castor има тркалезна првенство во која дрвена нога е заштитена со три завртки за страни на купот.Монтажа завртки не се вклучени овде.Внатрешниот Првенство Дијаметар-1.2 инчен, Внатрешниот Купот на Длабочина-1.1 инчен, Планината Дупка со Дијаметар-0.16 инчен, Воланот Дијаметар-1 инч, Вкупната Големина-1.5 x 2.56 инч.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата