ProStar 100 Метри 10 Мерач SJTW 3 Диригент Тројно Допрете Продолжување Кабелот Со Запалени Завршува - Портокал

ProStar 100 Метри 10 Мерач SJTW 3 Диригент Тројно Допрете Продолжување Кабелот Со Запалени Завршува - Портокал

Това е достапна
DEN 3455.76
Количината на стоката:

Тешки 10 Колосек.Висока видливост неонски бои за признавање.Пламен отпорни.Тешки отворено јакна дека е отпорен на вода за дополнителна заштита од влага.Тројно Допрете.Тешки-должност притисне на 15 A-125 V приклучоци и конектори. 5/8" вирус релјефи во задниот дел на приклучокот и конектори спречување на краевите од влечење далеку од папочната тело.Двете приклучоците имаат изграден во килибар неонски светлина која покажува таму е моќта во мозок и штекер.Тешки 10 Колосек.Тројно Допрете (3 места).Висока видливост неонски бои за признавање.Пламен отпорни.Тешки отворено јакна дека е отпорен на вода за дополнителна заштита од влага.Тешки-должност притисне на 15 A-125 V приклучоци и конектори. 5/8" вирус релјефи во задниот дел на приклучокот и конектори спречување на краевите од влечење далеку од папочната тело.Двете приклучоците имаат изграден во килибар неонски светлина која покажува таму е моќта во мозок и штекер.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата