AT&T TL86003 Додаток Cordless мобилен Телефон, Сребрена/Црна | Бара AT&T TL86103 да Работат

AT&T TL86003 Додаток Cordless мобилен Телефон, Сребрена/Црна | Бара AT&T TL86103 да Работат

Това е достапна
DEN 1488.72
Количината на стоката:

Додаток за мобилен телефон само—бара TL86103 да работат.Место и да примате повици на две различни телефон lines.By поврзување на вашиот мобилен телефон со BLUETOOTH-от технологија, овој систем ви овозможува да остварите и примате повици од вашата мобилна план и земјени додека ужива удобности на домашен телефонски систем, со или без фиксната.Преземете копија до 6.000 мобилната именик записи на cordless мобилни телефони.Поврзете до два мобилните линии и две фиксни со овој cordless систем.Потоа, уживаат слобода да остварувате и да примате повици на сите четири линии—сите одеднаш.Конективност технологија : RJ11. Како дел од TL86103 телефонски систем, овој мобилен телефон ви овозможува да примате мобилни известувања од компатибилен Андроид мобилен телефон, така ќе знаеш кога ќе примите текст, е-мејл или социјалните медиуми ажурирање.Мобилен телефон ќе beep и дисплеј кој вид на порака е примена.Општи Карактеристики : .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата