TRIPAR 8 Инчен Браун Јамка Дизајн Челик Ѕид Решетката за Плочи, Уметнички дела, Плочки и Книги, Гроздобер Ѕид Куките

TRIPAR 8 Инчен Браун Јамка Дизајн Челик Ѕид Решетката за Плочи, Уметнички дела, Плочки и Книги, Гроздобер Ѕид Куките

Това е достапна
DEN 359.76
Количината на стоката:

СЕЛСКИ сјај чека вашиот дом, со тоа што ова парче додава единствена farmhouse и гроздобер изглед за вас, куќа, канцеларија, плакар, вратата, или бања.Нашиот ѕид монтирани куките се навистина разноврсна како можете да ги групирате нив заедно или висат нив одделно за кластер на слики или плочи во вашиот дом.СУПЕРИОРЕН челик изработка, со единствена метална јамка дизајн, овој ѕид рек карактеристики тешки издржливост како резултат на врвот беспрекорна крај : Браун дрвени боја за земјата модерна уште традиционално чувство.Идеална големина на екранот на вашиот плочи, одмори плата, уметнички дела по салон, биро или контра.Ѕидот рек мерки за 8"H и 5.75"В ИНДУСТРИСКА сила и еластичност како овие гроздобер ѕид куки може да се одржи до 35 Ibs секој кога обезбедено правилно да ги цврсто дрво studs.Секој ѕид решетката е изграден за користење и способен да држи големи плочи, одмори плата, книги и многу повеќе.ОДЛИЧНА за вашиот дом, како елегантен дизајн ќе додадете стил и естетски на вашиот mudroom, спална соба, entryway, или бања.Repurpose овие од вашиот полиците и висат ги на ѕидот за да се создаде уникатен клуч куки за палта и капи.ПОДАРОЦИ, како farmhouse домови, понекогаш може да трае тестот на времето.Им даде на некој што го сакаш малку знак на наклонетост на оваа сезона.Страшно роденден идеја, а уште подобар housewarming подарок за да се даде newlywed неколку или во брак неколку дека сака да стилот или декорирате својот дом.Се создаде убава ѕид vignette на плочи, плочки, уметнички дела, меморија книги и многу повеќе со Голема Јамка Дизајн Ѕид Полици.Основните јамка дизајн со темно кафеава боја завршница ќе ги истакнуваат и комплимент сите на вашиот ентериер.Оваа издржлива и заварени челични решетката може да се закачи на ѕид или да се користат на маса-топ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата