Бела-Платно B8413 Женска Кратки Ракави, T-Shirt - Глина Triblend, Мали

Бела-Платно B8413 Женска Кратки Ракави, T-Shirt - Глина Triblend, Мали

Това е достапна
DEN 242.16
Количината на стоката:

40 синглови.Страна-seamed.Полу-опуштено се вклопуваат.Големини : S - 2 X.Полу Опуштено Се Вклопуваат.Вие нема да сакате да ги исклучите оваа најдобро продаван tee, кој уникатно мека triblend хедер изработка, модерен женски одговара, екипажот вратот и кратки ракави.Понудени во виножито од бои.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата