Луксузен Хотел Крпа турски Памук Екстра Голем Базен-Плажа Крпа Set (Постави на 4, Различни Pack)

Луксузен Хотел Крпа турски Памук Екстра Голем Базен-Плажа Крпа Set (Постави на 4, Различни Pack)

Това е достапна
DEN 959.76
Количината на стоката:

100% Турски Памук.Увезени.Сет Вклучува : 4 x Базен-Крпи, 35 x 65 инчи, Различни Пакет.Ние ги користиме нашите Крпи премиум турски памук за екстра мекост и крајната absorbency.Сите hems се двојно stitched за дополнителна издржливост.Нашите крпи се еко-пријателски.Хемиски Слободни Природни бои кои се безбедни за вас и за околината.Машина за миење и собори сува на ниско ниво, за најдобар резултат, се мијат одделно првиот пат за да се намали lint.Ние со гордост веруваат во нашите производи мекост, и квалитет.Значи, ние нудиме 30 ден парите назад гаранција.Ве молиме да уживаат нашите производство директни цена.Chakir турски Постелнина турски Памук Ивица Екстра Голем Базен и Крпи Нашиот Голем Базен-Крпи се подебели и помек од типичен базен и крпи.Нашите Крпи се издржливи и абсорбента.Ќе се чувствувате мекост веднаш, и овие крпи постојано ќе се добие помек со секое миење.Сите hems се двојно-stitched за зголемување на издржливост.ГОЛЕМИНА : 35 x 65 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата