XAegis GT13 Голф Крпа и Четка за Чистење на Голф Клуб со Магнет Divot Алатка,Голф Топче Облоги,Пенкала - 9 во 1 Голф Додатоци

XAegis GT13 Голф Крпа и Четка за Чистење на Голф Клуб со Магнет Divot Алатка,Голф Топче Облоги,Пенкала - 9 во 1 Голф Додатоци

Това е достапна
DEN 527.76
Количината на стоката:

Микрофибер Голф Крпа : мала тежина & брзо сушење,три пати со некој клип да се одржи на вашиот голф торба, најдобро за чистење клубови.Стигнале Голф Четка : Тоа има и жица и наежвам страни, исто така, еден скок и на крајот да се исчисти клуб ритам добро.Пластична се покријат околу четка главата за да се задржи безбедност.Повеќе од 2 ft стигнале кабел го прави можете да го користите четка без unclipping од голф торба.Свитлива Divot Алатка : магнет во тоа да поправка на вашиот топката марки.Сите Метални за цврст стисок и копчето за тоа е лесно да се тенџере и надолу.Центрирано Означување на Голф Алатка : На лагер исцртува линии за да се провери вашиот усогласување на замав или пуштање.Четири бои пенкала за да помогне да се идентификува вашиот топката.Совршен голф додатоци gadget за страствен голфери.Станот големина : 15.74"*23.62".Материјал : Премиум микрофибер вафли изградба.Апсорбира три пати повеќе од памук еден, исклучително ефективен во чистење на голф клубови и во песна.Лесно да се мијат со рака/компјутер без да се грижиш метал занитвам падне и удобен за да клип за да ја вашиот голф торба.Димензија : 2 3/4 инчи x 1 1/4 инчи x 1/2 инч.Услужни влакната за да избришете далеку нечистотија по притискање на топката.Дршката на четка има убаво мек зафат.Практичен и лесен за користење на теренот за голф.Остри врв на врвот на четката чисти каналите и ги отстранува валкано,дури и вашиот голф чевли.Одличен голф клуб почиста.Бидете внимателни : да се чува на гумени капак во текот на трансферот се должи на фактот дека тоа е има многу остра/pointy совет што ќе нула клуб лице, ако не се покриени.Пакетот вклучува : 1 x Голф крпа 1 x Голф четка 1 x Голф divot алатка 2 x топче за Голф лагер 4 x топче за Голф маркер пенкало Ако сте страствен играч на голф, XAegis 9 во 1 голф додатоци е добар избор за вас!.Пакетот вклучува : . 1 x Голф крпа. 1 x Голф четка. 1 x Голф divot алатка. 2 x топче за Голф лагер. 4 x топче за Голф маркер пенкала.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата