Стариот Skool Ac Dc Адаптер за Полнач за Sony PlayStation VR виртуелната реалност Слушалки Напојување

Стариот Skool Ac Dc Адаптер за Полнач за Sony PlayStation VR виртуелната реалност Слушалки Напојување

Това е достапна
DEN 335.76
Количината на стоката:

Целосно компатибилна со Play Station VR (Сите Модели).Совршена замена Ac адаптер за вашиот VR процесор.Влез : 100 - 240 VAC 50/60 Hz во Светот на Напон Користат електричната Мрежа ПСУ.Излез : 12 V 3.А.Вкупната должина на кабел 7.5 метри.Стариот Skool Playstation VR Ac адаптер ids совршена замена Ac адаптер за изгубени или скршени Vr Ac Адаптер.Едноставно приклучете еден крај на адаптерот во VR Процесор и на останатите во вашиот штекер и ќе се игра во Виртуелната Реалност во ниеден момент!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата