JZENZERO Елка Складирање Торба, Голем Капацитет Водоотпорен Организатор, Совршен Божиќ Складирање Сад со Рачки & Патент - Црвена/Зелена

JZENZERO Елка Складирање Торба, Голем Капацитет Водоотпорен Организатор, Совршен Божиќ Складирање Сад со Рачки & Патент - Црвена/Зелена

Това е достапна
DEN 623.76
Количината на стоката:

Направени од високо-квалитетен водоотпорен материјал, солза-отпорни, здрав, силен носивоста, и издржливи.Голем капацитет : Тоа може да се сместат 7.5-нога-долго расклопуваат вештачка елка, garlands, па дури и светла.На здрав рачка на нашата елка патент е лесно да се носат, удобен и практичен.Мулти-цел : не само што може да се користи за чување на Новогодишни елки, но исто така може да се користи за чување на предмети за домаќинството, прашина-доказ и простор за заштеда.Чувајте вашиот дом уредни и уреден.Голем капацитет за складирање чантата, исто така може да се користи кога патуваат, кампување, или движење, обезбедување на вас со голема погодност. 1. Направени од високо-квалитетен водоотпорен материјал, солза-отпорни, здрав, силен носивоста, и издржливи.2. Голем капацитет : Тоа може да се сместат 7.5-нога-долго расклопуваат вештачка елка, garlands, па дури и светла.3. На здрав рачка на нашата елка патент е лесно да се носат, удобен и практичен.4. Мулти-цел : не само што може да се користи за чување на Новогодишни елки, но исто така може да се користи за чување на предмети за домаќинството, прашина-доказ и простор за заштеда.Чувајте вашиот дом уредни и уреден.5. Голем капацитет за складирање чантата, исто така може да се користи кога патуваат, кампување, или движење, обезбедување на вас со голема погодност.Напомена : 1.Вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, поради различни следи и светлосен ефект.2.Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на рачно мерење.Опис : Материјал : ЈП плетенка Големина : 135x34x68cm/122x34x51cm/165x38x76cm Боја : црвена, green Include : 1 x Складирање Торба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата